Obdaruj bliską Ci osobę niezwykłym prezentem…

Jeśli szukasz ciekawego prezentu związanego z fotografią – mamy dla Ciebie bardzo dobre wieści – każdy z naszych kursów, warsztatów czy plenerów fotograficznych możesz kupić i podarować w postaci vouchera prezentowego.

Ponieważ jest on dostarczany w formie elektronicznej (jpeg lub pdf, gotowy do druku, format 30×20 cm), nasz voucher to idealna propozycja dla spóźnialskich – potrafimy go dostarczyć nawet w Wigilię :)

Każdy voucher jest ważny 12 miesięcy.

Dla ułatwienia, poniżej prezentujemy nasze bestsellery – znajdzie się wśród nich prezent dla początkującego amatora, a także zaawansowanego pasjonata fotografii. Poniższa lista nie wyczerpuje oczywiście pełnej oferty naszych warsztatów, wyjazdów plenerowych czy imprez AFA dostępnych w postaci vouchera.

Zainteresowanych zakupem prezentu prosimy o wysyłanie zapytań lub zamówień na adres: info@afa.edu.pl bądź kontakt telefoniczny: +48 662 222 232. Otrzymasz od nas szczegółowy opis usługi i sposobu sfinalizowania zakupu. Zapraszamy!

UWAGA: od czasu do czasu nasze maile wpadają do SPAMU. Zawsze odpowiadamy na zgłoszenia, więc jeśli nie widzisz od nas odpowiedzi w ciągu jednego dnia – sprawdź czy przypadkiem nie wpadł on do SPAMu.

Nasze bestsellery:

Kurs podstawowy, cena 1200 zł

Kurs podstwowy, Kurs weekendowy, kurs fotografii, kurs foto, nauka fotografii, fotografia amatorska, fotografia w tygodniu, AFAKupiłeś/kupiłaś drogą lustrzankę cyfrową i masz poczucie, że nie wykorzystujesz w pełni jej możliwości? Nie wiesz po co są te wszystkie guziki i pozycje w menu? Wydaje Ci się, że zdjęcia robione starym kompaktem były lepsze? Oglądasz zdjęcia znajomych lub w internecie i chcesz, żeby Twoje zdjęcia też były takie fajne? Masz rodzinę, wspaniałe dzieciaki, męża, żonę i chcesz zachować wszystkie ważne dla Was chwile na zawsze? Wyjeżdżacie na wakacje w fajne, egzotyczne miejsca, ale zdjęcia tam robione są nieudane, za jasne, za ciemne?

Kurs podstawowy AFA to propozycja dla wszystkich początkujących amatorów chcących robić lepsze zdjęcia – swojego dziecka, cioci, rodziny, wakacyjnego pejzażu, robaczka czy kropel rosy o świcie…

Kurs podstawowy trwa 7 tygodni, zajęcia prowadzone są godzinach przedpołudniowych lub wieczornych, a ósme zajęcia to wspólny plener pozwalający na praktyczne ćwiczenia w grupie.

Kurs podstawowy, kurs fotografii, kurs foto, nauka fotografii, fotografia amatorska, fotografia w tygodniu, AFAJeśli posiadasz cyfrowy aparat kompaktowy i zamierzasz kupić pierwszą lustrzankę cyfrową – na naszym kursie dowiesz się wszystkiego co niezbędne, żeby ten zakup był świadomy i najlepszy z możliwych. Doradzimy, podpowiemy, pomożemy :)

Nauczymy Cię jak robić zdjęcia w innym programie niż “zielone auto”, opowiemy po co masz tyle guzików i pokręteł w aparacie oraz wyjaśnimy co ustawisz przez różne pozycje w menu. Nie musisz się wstydzić, że tego jeszcze nie wiesz – takich właśnie mamy “studentów” na każdym kursie :)

Jak już nauczymy Cię obsługi i zasad działania aparatu cyfrowego, wyjaśnimy podstawowe informacje ważne dla zrobienia dobrego zdjęcia – ekspozycja, pomiar światła, głębia ostrości czy kompozycja. Wszystko to w dostosowanym dla osób początkujących tempie, z wieloma powtórzeniami i omawianiem trudniejszych zagadnień ponownie jeśli to okaże się konieczne.

Dużo ćwiczeń praktycznych z aparatem podczas zajęć, kartkóweczki (sic!) oraz zadawane prace domowe pozwolą na bieżąco sprawdzać zdobywaną przez Ciebie wiedzę i korygować popełniane błędy.

Gwarantujemy, że po naszym kursie podstawowym nic z podstaw fotografii nie będzie dla Ciebie trudne lub niezrozumiałe. Opinie uczestników poprzednich edycji kursu znajdziesz tutaj.

Kurs weekendowy, cena 950 zł

Kurs weekendowy, kurs fotografii, kurs foto, nauka fotografii, fotografia amatorska, fotografia w weekend, weekendowa piguła“Weekendowa piguła”, to propozycja dla wszystkich, którzy z racji swoich obowiązków, trybu pracy i innych powodów nie mogą wziąć udziału w cotygodniowych zajęciach kursu podstawowego.

Opracowaliśmy dla nich intensywny, weekendowy kurs podstawowy, bazujący na kursie podstawowym.

Starając się maksymalnie wykorzystać dostępne 2 dni w programie: intensywne zajęcia wykładowe (sobota), plenerowe (pół niedzieli) zakończone omówieniem zdjęć (drugie pół niedzieli).

Zadowolonymi uczestnikami dotychczasowych edycji są nie tylko mocno zapracowani menadżerowie, ale także mamy dzielnie wychowujące swoje pociechy w ciągu tygodnia, szukające aktywnego wypoczynku lub czasu na swoje hobby podczas weekendu.

Mimo, że to intensywne doświadczenie, dla prawdziwych twardzieli kurs weekendowy AFA zbiera bardzo dobre opinie uczestników.

Dodaj komentarz