AFA to szkoła fotografii jakiej szukałaś/szukałeś

www-tomaszpuchalski-pl_afa_kurs_podstawowy_lato_2012_065Akademia Fotografii Amatorskiej AFA wypełnia lukę pomiędzy poważnymi szkołami wyższymi kształcącymi fotografików, a kursami za 200 zł z programem szkolenia w stylu „nauczymy Cię wszystkiego w 4 godziny”.

AFA to miejsce, które powstało z potrzeby Tomasza Puchalskiego do dzielenia się wiedzą i pasją o fotografii, do przekonania każdego, że warto mieć dobre zdjęcia rodzinne, że warto umieć korzystać ze swej lustrzanki w 100% :)

W AFA wierzymy, że należy i że można nauczyć się robić dobre zdjęcia. Przyzwoite. Bardzo dobre. Wybitne. Wszystko zależy od tej Bożej iskry każdego z naszych studentów. Ale zawsze przynajmniej przyzwoite :)

plener_afa-20090531-002Kto do nas trafia? Osoby zawodowo aktywne, często już na etapie posiadania rodziny, stabilizacji, ciekawych wyjazdów wakacyjnych, budżetu przeznaczanego na swoje hobby i pasje.

Uczymy osoby, które marzą o utrwalaniu niezwykłych miejsc w niezwykłych kadrach, albo które są „domowymi i nadwornymi” fotografami swojej rodziny czy grupy przyjaciół. Albo zakochane bez pamięci w swoich dzieciach mamy czy tatusiowie :)

Czego oczekują od AFA? Zazwyczaj tego samego – opanować i zrozumieć tę skomplikowaną maszynę – swoją lustrzankę, nauczyć się robić zdjęcia świadomie, widzieć lepiej, mieć w rodzinnym albumie zdjęcia, które mają „to coś”, umieć selekcjonować te dobre pośród tych setek zrobionych.

Czy spełniamy te oczekiwania? Dzisiaj, po 12 latach działalności AFA możemy odpowiedzialnie odpowiedzieć – tak! Za nami dziesiątki kursów, zajęć, warsztatów i plenerów. Za nami setki spotkań z amatorami dobrej fotografii, wiele rozmów i wiele dotrzymanych przez nas obietnic – w tym ta podstawowa – nauczymy Cię robić dobre zdjęcia :)

201011_ewa.danowska.28.11.2010_024Od 2007 udało nam się naprawdę dużo. Jeśli masz ochotę na trochę niecenzurowanych opinii o dokonaniach naszej Akademii, kilku słów o głównym szkoleniowcu i motorze napędowym AFA – Tomku Puchalskim – koniecznie zaglądnij do zakładki Opinie.

Niczego nie ukrywamy, przeciwnie, jesteśmy dumni z tych rekomendacji. Nawet jeśli wyglądają na „sponsorowane” takie nie są. Co więcej, większość naszych studentów wróciła na kolejne, a niektórzy na wszystkie nasze imprezy :)

Nieustannie pracujemy nad nowościami w ofercie Akademii, jeśli więc chcesz pozostawać na bieżąco, zapisz się do naszego newslettera, znajdziesz formularz w stopce na dole strony.

Polub naszą stronę na Facebook, również w stopce znajdziesz do niej link.

Korzystając z okazji przypominamy, że każde nasze zajęcia i warsztaty możesz podarować bliskiej osobie w postaci eleganckiego vouchera prezentowego.

Serdecznie pozdrawiamy i wierzymy, że „do zobaczenia” w naszych progach.