O AFA…

Kiedy na wiosnę 2007 powstawała Akademia Fotografii Amatorskiej AFA nikt nie przypuszczał, że po prawie dziesięciu latach istnienia dorobi się bogatego programu warsztatowego, wielu współpracujących przyjaciół–fotografów, a przede wszystkim setek zadowolonych z udziału w różnych warsztatach amatorów i pasjonatów fotografii.

A wszystko zaczęło się od obserwacji… „wszyscy mówimy prozą i większość z nas robi zdjęcia”…

Nasza Akademia oferuje kursy dla początkujących adeptów amatorskiej fotografii (amatorskiej często tylko dlatego, że nie stanowiącej źródła dochodu bo jeśli chodzi o jakość tych zdjęć… wydaje nam się czasem, że ciekawszych od niejednego „portofolio zawodowca”…), warsztaty z fotografii studyjnej, artystycznego aktu, wyjazdowe plenery wakacyjne, czy zajęcia z obróbki zdjęć cyfrowych.

Warsztaty, zajęcia i imprezy AFA tworzymy i realizujemy z myślą o Tobie – amatorze-foto-pasjonacie… Co to oznacza? Między innymi to, że o skomplikowanych rzeczach mówimy prosto, zrozumiale, odkrywając jednocześnie przed Tobą wiele tajników nowoczesnej fotografii i sztuki fotograficznej. Chyba nam się udaje, bo z każdym rokiem przybywa nam nie „eks uczestników warsztatów AFA” tylko prawdziwych przyjaciół, z którymi doświadczamy kolejnych miłych chwil i przygód.

O nas – czyli załoga AFA

Załoga AFA to dzisiaj poza założycielem i głównym napędem wydarzeń Akademii Fotografii Amatorskiej – Tomkiem Puchalskim, grupa przyjaciół i pasjonatów AFA, fotografów z dyplomamii, trenerów i ludzi z głową pełną pomysłów na nowe, ciekawe wydarzenia foto i około-fotograficzne.

Rosnące grono przyjaciół i fanów AFA rośnie każdego dnia na Facebook, gdzie AFA ma oczywiście swój profil. Zachęcamy do jego odwiedzenia, zostania naszym fanem, co między ułatwi kontakt i przekazywanie wszystkich aktualności wprost do Twojej skrzynki. Jesteśmy przekonani, że warto…

 

Dodaj komentarz