Plener wakacyjny w Drohiczynie

Wakacyjny plener fotograficzny w Drohiczynie to nasza cykliczna impreza wakacyjna. Wydarzenie, które łączy w sobie: wakacyjny luz, przeurocze klimaty ściany wschodniej z folgowaniem swojemu fotograficznemu hobby od świtu /dosłownie!/ do nocy /dosłownie/.

W programie często piękne modelki w naturalnym i zachwycających otoczeniu przyrody ściany wschodniej, ale także nowe techniki jak strobing, operowanie światłem zastanym, czasem warsztaty z makro, czasem fotografia portretowa czy akt.

Plener miejski „Warszawa nocą”

Kiedy po raz pierwszy zrobiliśmy nocny plener fotograficzny AFA, jedną z ciekawszych refleksji było – „jak bezpiecznie”, „sam nigdy bym się nie wybrał na spacer po nocy z tak drogim sprzętem”. I kilka tym podobnych. Okazało się, że brak zdjęć nocnych w naszym portfolio wynika po prostu z obawy przed wieczornym, nocnym fotografowaniem.

Tymczasem nasza gromadka zapuszcza się na nadwiślańską plażę, podróżuje ścieżką wzdłuż rzeki, jeszcze po praskiej stronie wspina się na most Śląsko–Dąbrowski, i dalej co prawda w bardziej „cywilizowane” rejony, ale zawsze to nocna eskapada. Różnie bywa, nam się nigdy nie przytrafiła żadna nieprzyjemna przygoda.

Wracamy do domu zmęczeni, po naprawdę solidnym spacerze, ale na karcie zapisanych mamy całe mnóstwo ciekawych kadrów Warszawy nocą. Miasta jakim nie jest za dnia, kolorowego, pięknego. Warto wybrać się z nami na plener miejski AFA, serdecznie zapraszamy…