Witaj, świecie!

Witaj świecie, witaj fotoamatorze!

Po pierwsze, postanowiłem pozostawić domyślny tytuł tego wpisu pochodzący od autorów tego szablonu WordPress.

Po drugie, postanowiłem wykorzystać własnie podstawowy szablon, który otrzymujemy z paczką instalacyjną tego wspaniałego narzędzia bo… mnie urzekł swoją prostotą i czystością. Zamiast więc spędzać czas nad szukaniem, dostosowaniem, modyfikacją innego, wolę już zacząć do Ciebie pisać.

Ach! Chyba się nie przedstawiłem, bardzo przepraszam, w końcu to pierwszy wpis :)

Poradnik fotoamatora, poradnik fotograficzny, poradnik fotografii cyfrowej, poradnik foto, porady z fotografii, encyklopedia fotoamatora, leksykon fotoamatora, fotografia amatorska, fotografia cyfrowa, porady dla amatora fotografii, jak robić dobre zdjęcia, dobre zdjęcia amatorskie, zdjęcia amatorskie, jak robić lepiej zdjęciaZacznijmy więc od początku – nazywam się Tomasz Puchalski, jestem założycielem Akademii Fotografii Amatorskiej AFA i od 2007 staram się jak najlepiej potrafię wprowadzać chętnych w świat dobrej, amatorskiej fotografii. Przez AFA przewinęło się kilka setek „studentów”, przeprowadziłem ponad setkę kursów, warsztatów i plenerów…

Myślę sobie, że mam niezłe podstawy do podzielenia się z Tobą swoją wiedzą, doświadczeniem, ale też spojrzeniem na fotografię amatorską. Będę od dzisiaj prowadził tego bloga – poradnik. Będzie to miejsce dla każdego fotografa amatora, tego co stawia dopiero pierwsze kroki, i dla tego co już sporo wie. Mam nadzieję, że każdy znajdzie u mnie coś ciekawego.

A właśnie, może sam podpowiesz, jakie tematy chciałbyś/-abyś abym tu poruszył? Wiesz, mam gotową listę kilkudziesięciu artykułów i mini porad, ale zawsze jest szansa, że coś mi umyka, a jest to coś dla Ciebie ważne i istotne. Warto tę szansę wykorzystać – napisz mi w komentarzu poniżej o czym specjalnie dla Ciebie napisać :)

Jeśli zaproponowany temat spotka się z większą ilością pozytywnych komentarzy, obiecuję, że włączę go do swojej listy i taki artykuł zostanie opublikowany.

http://www.seductionbykamal.comNa koniec po trzecie – ten pierwszy wpis Poradnika Fotoamatora dedykuje Kamalowi, mojemu chciałbym powiedzieć przyjacielowi, ale na to chyba za mało się znamy, nieważne. Kamal pochodzi z Maroka, miejsca pięknych krajobrazów, wspaniałej kultury i cudownych ludzi. Kamal był i jest moim „studentem” w AFA English.

Kamal osiąga wielkie sukcesy prowadząć blog „Seduction by Kamal„, i jako doświadczony e–kolega przeprowadził ze mną poważną rozmowę, w efekcie której piszę do Was te pierwsze słowa poradnika dla każdego fotoamatora :) Dzięki Kamal!

Dodaj komentarz